KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8482128
nr 848 2128
Akvarell
Signerad, -03, hus, motivets mått: 50x66
Utrop:
300 kr
måndag 23 september 2013
kl 18:15:13
Lis Husberg (f. 1920)